Gıda Sektörü

Gıda Sektörü
Gıda sektöründe stok yönetimi, üretim aşamaları çok önemli ve değişkenlik arz etmektedir. Gıda sektöründe üretim takibi, stok maliyetlerini minimize etmek sanıldığı kadar kolay değildir.

ERP12 sektörün zorluklarını tespit ettiğinden; stok yönetimi ve analizlerinizin çok hızlı ve kolay olmasını amaçlamış ve gerçekleştirmiştir. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların talepleri doğrultusunda tecrübelerimizi birleştirerek sizlerin de katkıları ile ERP12 sektörün sonuç odaklı, kolay ve hızlı çözümler sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Gıda sektöründe, Teknoloji kullanımının en üst safhada kullanılması gerektiği bilgisine sahibiz. Barkod otomasyonları, endüstriyel makine parkurları olmadan sektörün işleyişinin tam olarak çalışmayacağını sizlerde bizlerde bilmekteyiz.

Teknoloji kullanmadan gıda sektöründe bir adım öteye veya hedeflere ulaşmak pek mümkün gözükmemektedir. Gıda sektöründeki geniş yelpazeye baktığımızda sektörün ihtiyaçları doğrultusunda gerekli olan teknolojik alt yapı ve ERP12 sektörün en iyi çözüm sunan platformu haline gelmiştir."