Sektörel Çözümlerimiz

 

Propos Olarak Biz Bu Zincirin Neresindeyiz?

Erp12 içerisinde bulundurduğu kolay, entegre ve parametrik modüllerin;

"Cari-Stok-Fatura-İrsaliye-Sipariş-Teklif-Banka-Kasa-Çek-Senet-Finansman-Üretim-Personel..vb gibi sayesinde, bu süreci yakından takip eder, ürün karlılığınızdan personel giderlerinize, firma masraflarınızdan lokasyon karlılığınıza kadar sizlere net raporlamalar sunarak işletmenizin her alanına kolay hakim olmanızı sağlıyoruz."

Propos Tüm Bunları Hangi Donanımlarla Gerçekleştiriyor?
"Unutmayın donanım her zaman için yazılımın arazisidir. Arazi ne kadar birşeyler ekip biçmeye müsaitse ya da ne kadar verimliyse üzerine ektiğiniz yazılımdan o kadar verim alırsınız. Propos, müşterilerine  en az masrafla maksimum performans vaad etmektedir. Bununla beraber sektörde kendini kanıtlamış ürün ve distrubitörlerle çalışmaktayız."

"Ev ve ofis için tasarlanmış All in One Pc ler yerine Yarı Endüstriyel Dokunmatik Pc ler gibi. Ya da tablet yerine düşmeye, darbeye ve suya dayanıklı el terminalleri gibi. Detaylı bilgiye ürünlerimiz başlığından rahatça ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.."

Propos' un  Satış Sonrası Destekleri Neler?
"Markası ne olursa olsun hangi yazılımları ve donanımları kullanıyorsanız kullanın bu cihazlara ve yazılıma ciddi ve hızlı bir destek alamıyorsanız günün sonunda kullandığız yazılımı ya da donanımları değiştirme ihityacı duyacaksınız. Herhangi bir işletme bir otomasyona geçiş yaptıktan sonra belirli bir süre eğitim ihtiyacı duymaktadır.

Propos ilk yıl eğitim zaman sınırı olmadan, sistem işletmenize oturana dek yerinde ve telefonla bu desteği sizlere 7/24 sunmaktadır. Olası donanım problemlerinde ise garantili olan cihazınız tekrar sizlere ulaşana kadar Propos' un size sunduğu yedek cihazlar sayesinde işinizi aksatmadan kaldığınız yerden devam ettiriyoruz..."