Market-Büfe Sektörü

Neden Market,Büfe Otomasyonu?
Günümüzde bakkal, market, süpermarket…vb işletme sahiplerinin neredeyse tamamı bir otomasyona sahiptirler. Peki neden?

  • Ürün çeşitliliği; Bugün açılan en küçük bir marketin minumum 1000 adet ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu kadar geniş bir yelpazeye sahip bir işletmede otomasyon yoksa kasiyerin bu ürünlerinin fiyatlarının tamamını hafızasında tutma ve bunları satış esnasında hatasız toplama gibi bir zorunluluğu vardır. Yani çok zeki bir kasiyer bulacak ve kasadan ayrılmamasını sağlayacaksınız. Eğer bir market otomasyon sahibi iseniz kafanız bu anlamda çok daha olacaktır. Erp12 ile sınırsız ürünü kolay ve hızlı yöntemlerle müşterinizi kasada bekletmeden pratik şekilde ağırlayıp gönderebilirsiniz...

  • Şarküteri ve Manav Reyonu; Eğerki işletmenizde şarküteri ve manav reyonunuz bulunmaktaysa hem sizin hemde müşteriniz için  doğru tercih barkodlu teraziler olacaktır.  Gramı gramına tutar hesabı yaparak hem sizin hemde müşterinizin gönlünü ferahlatabilirsiniz. Unutmayın Manavınızda sadece tek üründen her satışta yapacağınız 20-30 gram zarar senede size 1 adet barkodlu terazi alacak kadar zarara uğratabilir. Bunun önüne tüm terazilerle sorunsuz çalışan Erp12 yi tercih ederek geçebilirsiniz..."

  • Raf-Reyon Etiketleri; Otomasyonunuz yoksa her ürününün rafına ürün fiyat bilgisini kalemle yazmak zorunda kalacaksınız. İlk günden itibaren bu sıkıcı ve zahmetli işe kendinizi alıştımanız gerek. Çünkü her fiyat değişikliğinde bu işlemi tekrar tekrar yapacaksınız. Bunun yerine Erp12 ile fiyat değiştirip tek seferde fiyatı değişen ürünlere barkod bas diyerek raf etiketlerinizi hazır hale getirebilirsiniz.

  • Kâr Zarar Analizleri; Çoğu işletme sahibi maalesef bu olguya bile çok uzaktırlar. Çünkü hangi ürünü kaça alıp kaça sattıklarını mağazalarında aynı üründen kaç tane hangi maliyetten var, mağazanın aylık masrafları…vb bir çok şeyden bir haber işletme yönetmektedirler. Erp12 ile isterseniz merkezden isterseniz şube den raporları sizlere sunmak bizler için çok basit..."

  • Doğru Veriye Ulaşım ; Dünyanın herhangi bir yerinde bile olsanız size her mağazanızın cirosunu, masraflarını…vb gibi bir çok bilgiyi cep telefonunuzdan takip etmenizi sağlıyoruz..

Propos Size ve Çalışanlarınıza Sektörünüzde Doğru Çözümler Sunar…

  • Elbette Market ve Büfe Otomasyon' unda da doğru donanımları doğru yazılımlarla kullanmak sizin ve işletmenizin performansını artıracaktır. Bu bağlamda en son yazılım teknolojilerini içerisinde barındıran Erp12 ve buna bağlı son teknoloji yazarkasa, barkod okuyucu, barkodlu terazi, barkod yazıcı ve el terminalleri gibi donanımlarla yükünüzü hafifletiyor ve size ve çalışanlarınıza zaman kazandırıyoruz...